Konsultacje nauczycieli

Strona główna Konsultacje nauczycieli
Przez Michał Jurkiewicz
KADRA KIEROWNICZAPrzedmiotTermin/Nr sali
1 Dyrektor
Kanak Elżbieta
język polski
2Wicedyrektor
 Słupek Jolanta
język angielski
edukacja dla bezpieczeństwa
wychowawca klasy 2Ga (górnik/elektryk)
3Kierownik 
praktycznej nauki zawodu
Toborowicz Janusz
podstawy  przedsiębiorczości
przedmioty ekonomiczne
NAUCZYCIELEPrzedmiotTermin/Nr sali
1 ks. Bojdoł Adamreligia
2Brodalka Annabiblioteka
3Chmiel Dominikprzedmioty zawodowe
wychowawca
klasy 2Gc (m.p.s.)
4Chmura Katarzynajęzyk angielski
wychowawca
klasy 1e (fryzjer)
piątek 11.40 – 12.25 
5Dąbrowa Gabriela zajęcia rewalidacyjne
6Domin Agnieszkamatematyka
podstawy
 przedsiębiorczości  
przedmioty ekonomiczne   wychowawca
klasy 1d (mps)
7Dzióbkowska Marzenaprzedmioty zawodowe  
wychowawca
klasy 3d  (fryzjer)    
8Foltyńska Elizabiologia
przedmioty zawodowe 
wychowawca
klasy 1c, 1f
   (fryzjer)
9Gorzolnik Aleksandra język polski
język angielski
wychowawca
klasy 1a
(górnik/elektryk)
poniedziałek 14.20 – 14.40
10Gibes Katarzyna historia
11Gryszko Aleksandra język angielski
wychowawca
klasy 2Gb
(ślusarz)
12Handzelewicz Kamil wychowanie fizyczne
wychowawca
2Ge (wielozawodowa)
czwartek 9,50 – 10.35
sala nr 17 
13Herjan Izabelabiblioteka
14Jabłońska Bożenabiologia
chemia 
15Jaszczyński Wiesław przedmioty zawodowe
16Jelonek Adelaprzedmioty zawodowe 
17Klimek Mateusz pedagog
wychowanie fizyczne
18Kozieł Alicja matematyka
19Lachowicz-Dworak
Czesława
matematyka
20Łozińska Danutajęzyk polski 
21ks. Maciąg Tomaszreligia
22Majda Tomasz wychowanie fizyczne
edukacja dla
bezpieczeństwa
wychowawca  
klasy 3a
(górnik/elektryk)
23Mastela Rafałgeografia
wychowanie fizyczne
edukacja regionalna
wychowawca klasy 2Spc
(elektryk)
24Papszun Joanna wychowanie fizyczne
wychowawca
klasy 2Spg
(wielozawodowa)
25Prusowski Adam przedmioty zawodowe 
26Rodak Monika matematyka
fizyka
wychowawca
klasy 2Spd
(mps/fryzjer)
27ks. Słota Adamreligia
28Szymczyk-Grabowiecka Danutaprzedmioty
zawodowe
 wychowawca
klasy 1b
(ślusarz)
29Szymiczek Brygidaprzedmioty zawodowe
wychowawca
klasy 3b
(ślusarz/mps)
30Ślakowski Andrzejjęzyk polski 
31Światowska Agnieszkajęzyk polski
wychowawca
klasy 2Gf
(wielozawodowa}
32Tetla-Gruszczyk Barbarajęzyk polski
podstawy przedsiębiorczości
33Tomczak Kazimierzwychowanie
fizyczne
wychowawca
2Spa (górnik)
34Wawrzkowicz Anna matematyka
geografia
wos
piątek 8.55 – 9.40 
35Więckowska Agnieszkabibliotekaw godzinach pracy biblioteki 
36Wojciechowska Wiolettainformatyka
wychowawca
klasy
2Spf (fryzjer)
czwartek 8.00 – 8.45
sala nr 9
37Wróbel Renatamatematyka  wtorek 8.55 – 9.40
38Zawadzka Sylwiapedagog
psycholog
zajęcia rewalidacyjne
39Zielińska Izabelahistoria
wiedza o społeczeństwie 
wychowawca
klasy 2Gd
(fryzjer)

 Konsultacje mogą również się odbywać w innym wcześniej ustalonym terminie

Zwiększ czcionkę
Kontrast