KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: zsz@um.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Zespoł Szkół Zawodowych > Kadra Pedagogiczna

Kadra Pedagogiczna

Kadra pedagogiczna


kadra kierownicza

1

 dyrektor

Tetla - Gruszczyk Barbara

podstawy przedsiębiorczości

2

wicedyrektor

 Światowska Agnieszka

język polski  

zajęcia rewalidacyjne

3

kierownik

praktycznej nauki zawodu

Toborowicz Janusz

podstawy  przedsiębiorczości

przedmioty ekonomiczne

 

 

   

nauczyciele

Brodalka Anna

biblioteka

5

Brząkalik Barbara

przedmioty zawodowe 

6

Chmiel Dominik

przedmioty zawodowe

7

Chmura Katarzyna

język angielski

wychowawca

klasy 1d (fryzjer)

8

Domin Agnieszka

matematyka

podstawy

 przedsiębiorczości  

przedmioty ekonomiczne

   wychowawca

klasy 1b (elektryk)

9

Dudzik Halina

 język polski

wychowawca

klasy 3b (elektryk)

10

Dzióbkowska Marzena

przedmioty zawodowe 

wychowawca

klasy 3d  (fryzjer)     

11

Foltyńska Eliza

biologia

przedmioty zawodowe

wychowawca

klasy 2c

(fryzjer)

12

Gorzolnik Aleksandra

 język polski

język angielski

wychowawca

klasy 1e

(wielozawodowa)

13

Gryszko Aleksandra

 język angielski

wychowawca

klasy 2e

(wielozawodowa)

14

Handzelewicz Kamil

 wychowanie fizyczne

wychowawca

klasy 3e

(wielozawodowa)

15

Holewik Aleksandra

chemia

16

Klimas Janina

przedmioty zawodowe

17

Klimek Mateusz

 pedagog

wychowanie fizyczne

18

Kozieł Alicja

 matematyka

wychowawca

klasy 1f 

(wielozawodowa)

19

ks. Farbotko Tomasz

religia

20

ks. Maiąg Tomasz

religia
21

Marzec Monika

zajęcia rewalidacyjne 

22

Majda Tomasz

 wychowanie fizyczne

wychowawca  

klasy 3a

(ślusarz)

23

Mastela Rafał

wychowanie fizyczne

geografia

24

Papszun Joanna

 wychowanie fizyczne

wychowawca

klasy 2d

(wielozawodowa)

25

Rejszel Bożena

język niemiecki 

26

Rodak Monika

 matematyka

fizyka

wychowawca

klasy 2b

(mps)

27

Słupek Jolanta

 język angielski

edukacja dla

bezpieczeństwa

wychowawca

klasy 2a

(ślusarz / elektryk)

28

Szymczyk-Grabowiecka Danuta

przedmioty

zawodowe

wychowawca klasy 1c (mps)

29

Szymiczek Brygida

przedmioty zawodowe

wychowawca klasy 1a

(ślusarz)

30

Więckowska Agnieszka

biblioteka

31

Wojciechowska Wioletta

informatyka

36

Zawadzka Sylwia

pedagog

psycholog

zajęcia rewalidacyjne

37

Zielińska Izabela

historia

wiedza o społeczeństwie