KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: zsz@um.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Szkoła "na co dzień" > Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

Kadra pedagogiczna oraz godziny konsultacji indywidualnych:


kadra kierownicza

termin/nr sali

1

 dyrektor

Tetla - Gruszczyk Barbara

podstawy przedsiębiorczości

 poniedziałek 08.-00 - 11.00

wtorek 11.00 - 13.30

czwartek 08.00 - 14.30

2

wicedyrektor

 Światowska Agnieszka

język polski

zajęcia

rewalidacyjne  

poniedziałek 11.30 - 14.00

środa 08.30 - 10.30 

3

              

kierownik

praktycznej nauki zawodu

Toborowicz Janusz

podstawy 

przedsiębiorczości

przedmioty ekonomiczne

 poniedziałek 08.00 - 12.00

   

nauczyciele

                                                                                     

 4

Zawadzka Sylwia

pedagog szkolny /

psycholog

poniedziałek  07.45 - 11.30

  wtorek          09.30 – 14.30 

 środa           08.45 – 12.15

                      15.30 - 16.00

 czwartek       07.45 – 12.45

 piątek           07.45 – 12.30

 5

Klimek Mateusz

pedagog szkolny

wychowanie

fizyczne

 poniedziałek  10.30 - 14.00

  środa             09.00 - 10.30

                         12.30 - 14.00

   czwartek        10.35 - 14.05

Brodalka Anna

biblioteka

                             wtorek            10.00 - 15.00

                             środa             10.00 - 15.00

                             czwartek        10.00 - 15.00

7

Brząkalik Bartbara

przedmioty

zawodowe

 

czwartek 15.05 - 15.35 

 

8

Chmiel Dominik

przedmioty

zawodowe

 

czwartek 8.55 - 9.40

sala nr 13

 

9

Chmura Katarzyna

język angielski

wychowawca

klasy 1d (fryzjer)

czwartek 11.30 - 12.25

sala nr 26 

10

Domin Agnieszka

matematyka

podstawy

 przedsiębiorczości

  wychowawca

klasy 1b (elektryk)

 

wtorek 11.40 - 12.25

sala nr 36

 

11

Dudzik Halina

 język polski

wychowawca

klasy 3b

(elektryk)

poniedziałek 10.45 - 11.30 

12

Dzióbkowska Marzena

przedmioty

zawodowe   

wychowawca

klasy 3d

   (fryzjer)     

 

środa 11.40 - 12.25 

13 

ks. Farbotko Tomasz

religia

poniedziałek 15.05 - 15.15

sala nr 28 

14

Foltyńska Eliza

biologia

przedmioty

zawodowe

(wychowawca

klasy 2c

(fryzjer)

 

poniedziałek 11.40 - 12.25 

15

Gorzolnik Aleksandra

 język polski

język angielski

wychowawca

klasy 1e

(wielozawodowa)

 

czwartek 14.20 - 15.00 

16

Gryszko Aleksandra

 język angielski

wychowawca

klasy 2e

(wielozawodowa)

 wtorek 15.05 - 15.55

sala nr 25

17

Handzelewicz Kamil

 wychowanie

fizyczne

wychowawca

klasy 3e

(wielozawodowa)

środa 8.55 - 9.40

sala nr 17

 

 

 18

Holewik Aleksandra

chemia

poniedziałek 11.40 - 12.25

sala nr 31 

19

Klimas Janina

przedmioty

zawodowe  

wtorek 10.45 - 11.30

20

Korduła - Bloch Karina

wiedza o kulturze 

 piątek 11.30 - 11.45 

21

Kozieł Alicja

 matematyka

wychowawca

klasy 1f 

(wielozawodowa)

piątek 10.45 - 11.30

sala nr 10

lub Pokój

Nauczycielski  

 22

 ks. Maciąg Tomasz

religia

poniedziałek 15.05 - 15.15

sala nr 38

lub Pokój Nauczycielski

23 

Marzec Monika

zajęcia rewalidacyjne    

24

Majda Tomasz

 wychowanie

fizyczne

edukacja dla

bezpieczeństwa

wychowawca  

klasy 3a

(ślusarz)

środa 11.40 - 12.25

sala nr 17

25

Mastela Rafał

wychowanie

fizyczne

geografia

poniedziałek 14.20 - 15.05

sala nr 20

26

Papszun Joanna

 wychowanie

fizyczne

wychowawca

klasy 1d

(wielozaw2dowa)

środa 11.30 - 12.25 

sala nr 17 

27

Rejszel Bożena

język niemiecki 

piątek 08.45 - 09.00 

28

Rodak Monika

 matematyka

fizyka

wychowawca

klasy 2b

(mps)

czwartek 9.50 - 10.35

Pokój Nauczycielski

 

 

29

Słupek Jolanta

 język angielski

edukacja dla

bezpieczeństwa

wychowawca

klasy 2a

(ślusarz / elektryk)

 

środa 11.30 - 12.25

sala nr 22

 

30

Szymczyk-Grabowiecka Danuta

przedmioty

zawodowe

 wychowawca

klasy 1c

(mps

piątek 9.50 - 10.35

sala nr 27 

31

Szymiczek Brygida

przedmioty

zawodowe

wychowawca

klasy 1a

(ślusarz)

czwartek 12.30 - 13.20

salal nr 37

32

Tułowiecka Agnieszka

 język

polski

wychowawca

klasy 2TBC

 (technik

budownictwa

i chłodnictwa)

poniedziałaek 9.50 - 10.35

sala nr 38
33

Więckowska Agnieszka

biblioteka

 poniedziałek 07.30 - 15.00

wtorek 07.30 - 12.30

środa 07.30 - 12.30

czwartek 07.30 - 12.30

piątek 07.30 - 15.00

34

Wojciechowska Wioletta

informatyka

wtorek 8.55 - 9.40

               sala nr 9            

35

Zielińska Izabela

historia

wiedza o

społeczeństwie

 środa 12.35 - 13.20

sala nr 11

 

              Konsultacje mogą również się odbywać w innym wcześniej ustalonym terminie