KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: zsz@um.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Społeczność > Galeria > Wydarzenia szkolne

Wydarzenia z życia szkoły.

IV JASTRZĘBSKI KOROWÓD TRZECH KRÓLI

Już po raz czwarty 6 stycznia ulicami naszego miasta przeszedł Jastrzębski Korowód Trzech Króli. Na wszystkich zgromadzonych czekało wiele atrakcji: inscenizacje, pokazy, radosna muzyka, śpiew i specjalnie na tę okazję sprowadzone zwierzęta.
zobacz

Konferencja „Pamięć Jastrzębska pamięta”

W dniu 13 grudnia 2017r. odbyła się w naszej szkole kolejna konferencja z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli”. Tym razem spotkanie zostało poświęcone działalności niepodległościowej Księdza Prałata Bernarda Czerneckiego, odznaczonego Orderem Orła Białego.
zobacz

„Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli”.

W dniu 25 października 2017r. poczet sztandarowy Zespołu Szkół Zawodowych reprezentował naszą szkołę na konferencji z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli”.
zobacz

Miasteczko Zawodów

Miasteczko zawodów to cykliczne przedsięwzięcie mające na celu ułatwienie uczniom wyboru dalszej ścieżki edukacji. Nasza szkoła była w tym roku gospodarzem imprezy. Wszystkie jastrzębskie szkoły ponadgimnazjalne zaprezentowały szeroki wachlarz zawodów, w których mogą kształcić się fachowcy i specjaliści z różnych dziedzin
zobacz

Alarm pożarowy

Alarm pożarowy to sygnał alarmowy przewidziany do ogłoszenia w razie zagrożenia pożarem. Jest to rozkaz do natychmiastowego, pośpiesznego i zorganizowanego działania. Alarm to 5 dzwonków trwających po 3 sekundy z jednosekundowymi przerwami.
zobacz

ŚWIĘTO PATRONALNE NASZEJ SZKOŁY

Kolejna rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego to święto patronalne naszej szkoły. Przedstawiciele szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli 3 września 2017r. we Mszy św. odprawionej w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem przy kopalni Zofiówka.
zobacz

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017 r. zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie wychowawcy klas nagrodzili wyróżniających się uczniów, doceniając ich wyniki w nauce, wysoką frekwencję, sukcesy odnoszone w konkursach oraz działania na rzecz promocji szkoły.
zobacz

Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli

W dniu 6 czerwca 2017 r. uczniowie klasy 2b wraz p. Janiną Klimas wzięli udział w konferencji z cyklu Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli: Komitety Obywatelskie NSZZ „Solidarność”, historia powstania i działania.
zobacz

Konferencja „Pamięć Jastrzębska pamięta”

13 grudnia 2016r. odbyła się w naszej szkole konferencja historyczna upamiętniająca 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
zobacz

Akademia z okazji Dnia Górnika

5 grudnia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Górnika z udziałem zaproszonych gości:
zobacz