Strona główna Aktualności Gala 100-lecia Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

Gala 100-lecia Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

Przez A Gr
39 Wyświetlenia

8 kwietnia w siedzibie NOSPR odbyła się Wielka Gala 100-lecia Izby Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Gala to okazja aby uhonorować osoby, firmy i instytucje mające znaczący wkład w gospodarczy rozwój regionu. Statuetką w kategorii firma rodzinna nagrodzono Studio Fryzur „Kasia”, którego właścicielka prowadziła warsztaty fryzjerskie dla uczniów klas trzecich a wraz z nią zostały nagrodzone absolwentki naszej szkoły.

Gratulujemy.

Izbie Rzemieślniczej Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach dziękujemy za zaproszenie i życzymy kolejnych 100 lat.

Przeczytaj również

Zwiększ czcionkę
Kontrast