Strona główna Aktualności Europejski Tydzień Młodzieży

Europejski Tydzień Młodzieży

Przez w W
32 Wyświetlenia

Weź udział w Europejskim Tygodniu Młodzieży! Z nami uwierzysz, że masz realny wpływ na otaczający Cię świat.

Przekonaj się, ile możliwości czeka na Ciebie w Europie, poznaj nowych przyjaciół i zaangażuj się w ciekawe projekty.

W ostatnim tygodniu maja odbędą się inspirujące warsztaty i spotkania, które mogą zmienić Twoje życie. Zupełnie bezpłatnie (i nie ruszając się z domu!) możesz stać się częścią jednego z największych międzynarodowych wydarzeń dla młodych ludzi, organizowanego z inicjatywy Komisji Europejskiej przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Podczas 10. edycji Europejskiego Tygodnia Młodzieży (24–30 maja 2021 roku) skupimy się przede wszystkim na:

  • ekologii
  • cyfryzacji
  • wolontariacie
  • wykluczeniu społecznym

Znajdź coś dla siebie: www.etm.frse.org.pl

Przeczytaj również

Zwiększ czcionkę
Kontrast