Andrzejki

Przez w W
70 Wyświetlenia

Andrzejki to wyjątkowy dzień, bo według tradycji, to właśnie wtedy św. Andrzej, za sprawą wróżb i znaków, uchyla rąbka tajemnicy i podpowiada nam, czego możemy spodziewać się w przyszłości.
30 listopada 2022 Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Katarzyny Skupień  przygotował  wróżby andrzejkowe dla wszystkich uczniów ZSTB.
Na korytarzu pojawiło się stanowisko z wróżbami. Chętni  z niecierpliwością przekłuwali papierowe serca, aby odczytać imię swojej sympatii, wróżyli sobie z kart i szpulek czy wyciągając los mogli poznać swój przyszły zawód. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się,  kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. 
Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyły się ciasteczka z wróżbami, przygotowane przez przewodnicząca SU Zuzannie Roezner. Ciasteczka można było kupić za symboliczną złotówkę, a cały dochód został przeznaczony na zakup karmy dla podopiecznych Polskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce, także zabawę połączyliśmy z trwająca w naszej szkole akcją charytatywną „Podaj łapę”.
Wszyscy wspaniale się bawili, a przepowiedziana przyszłość  może się spełnić.  Tak naprawdę  wszystko zależy od nas samych. 

Przeczytaj również

Zwiększ czcionkę
Kontrast
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux