KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Projekty > Erasmus +

Program "Erasmus +" : bieżące wiadomości.

Staż mechaników pojazdów samochodowych

dodano: 6.06.2017, 9:58
18 uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju przebywa aktualnie w Londonderry, gdzie w ramach projektu: "Mobilni na europejskim rynku pracy" odbywają 14 dniowy staż w zakładach mechanicznych. Projekt finansowany jest w ramach programu Erasmus+.
zobacz

Harmonogram zajęć przygotowujących do udziału w stażu dla uczniów kształcących sie w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

dodano: 1.04.2017, 15:16
Informujemy, że przygotowanie uczestników do udziału w stażu w ramach projekt „Mobilni na europejskim rynku pracy” odbędzie się wg następującego harmonogramu:
zobacz

Wyniki rekrutacji na staż dla uczniów kształcących się w zawodzie cukiernik

dodano: 21.03.2017, 9:47
Informujemy, że zakończyliśmy procedurę rekrutacji na staż zawodowy w Portugalii w ramach projektu "Mobilni na europejskim rynku pracy" finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.
zobacz

Wyniki rekrutacji na staż zawodowy dla uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych

dodano: 13.03.2017, 13:35
Zakończyliśmy procedurę rekrutacji dla uczniów kształcących się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych na staż zawodowy w ramach projektu pt. "Mobilni na europejskim rynku pracy" który jest realizowany w ramach programu Erasmus+.
zobacz

Rekrutacja uzupełniająca dla uczniów kształcących się w zawodzie cukiernik

dodano: 6.03.2017, 8:41
Ogłaszamy rekrutację uzupełniającą dla uczniów kształcących się w zawodzie cukiernik chcących wziąć udział w projekcie "Mobilni na europejskim rynku pracy". Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.
zobacz

Ropoczynamy rekrutację na staz zagraniczny dla mechaników pojazdów samochodowych

dodano: 5.02.2017, 21:35
W ramach projektu "Mobilni na europejskim rynku pracy" rozpoczynamy rekrutację uczniów kształcących się w zawodzie cukiernik, chcących wziąć udział w stażu zawodowym w Portugalii. W stażu mogą wziąć udział uczniowie aktualnie kształcący się w zawodzie cukiernik klasie I i II.
zobacz