KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Projekty > Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny: bieżące wiadomości.

Wizyta w zakładach pracy techników klimatyzacji

dodano: 15.06.2018, 7:43
Podczas drugiego tygodnia stażu zostaliśmy zaproszeni przez naszych uczniów do swoich zakładów pracy. Nasze wizyty monitorujące przebieg praktyk zaczęliśmy od odwiedzin w zakładach fryzjerskich. Mieliśmy okazję porozmawiać z pracodawcami i obserwować poczynania zawodowe naszych stażystów. W kolejnych dniach odwiedziliśmy naszych techników klimatyzacji.
zobacz

Rozpoczynamy kolejny tydzień w Portugalii

dodano: 15.06.2018, 7:37
Po zwiedzaniu Porto czas wrócić do obowiązków związanych ze stażem zawodowym. Tym razem gościmy w salonach w których staże odbywają fryzjerzy.
zobacz

Niedzielne zwiedzanie Portugalii

dodano: 11.06.2018, 9:22
Niedzielne przedpołudnie spędziliśmy udając się do przepięknego miasteczka Ponte de Lima, leżącego nad rzeką Limą, która rozpoczyna swój bieg w Hiszpanii. Następnie, kierując się za rzeką w stronę Oceanu Atlantyckiego, trafiliśmy do nadmorskiej miejscowości Viana do Castelo. Tu zjedliśmy lunch, zwiedziliśmy monumentalne Sanktuarium św. Łucji (Santuário de Santa Luzia) by potem udać się na pobliską piaszczystą plażę.
zobacz

Sobota w Portugalii

dodano: 11.06.2018, 9:15
Podczas projektów realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, soboty i niedziele to dni wolne od praktyk. W tych dniach uczestnicy projektów zwiedzają kraj w którym odbywają praktyki oraz poznają jego kulturę. W sobotę uczestnicy projektu pt. "Europejska ścieżka kariery zawodowej szansą na lepszą przyszłość" zwiedzili Porto.
zobacz

Pierwszy tydzień w Bradze

dodano: 11.06.2018, 9:00
Minął pierwszy tydzień stażu.Dla naszych techników i fryzjerów było to z pewnością nowe doświadczenie zawodowe. Technicy w swojej pracy poznają zasady budowy i działania klimatyzacji.Zapoznają się z systemami klimatyzacji oraz planami rozmieszczenia klimatyzacji.Przygotowują do montażu klimatyzatory. Po kolacji wszyscy zbieramy się w sali konferencyjnej hotelu i bierzemy udział lekcjach języka portugalskiego.
zobacz

Kolejny dzień w Bradze

dodano: 8.06.2018, 6:48
Wszyscy uczestnicy stażu mają przydzielonych pracodawców, gdzie odbywają swoje praktyki. Technicy zostali przydzieleni do czterech firm zajmujących się montażem i serwisem klimatyzacji. Fryzjerzy również odbywają praktykę w czterech zakładach fryzjerskich usytuowanych w samym centrum miasta. Codziennie od 7.30 do 9.30 pod hotel, gdzie jesteśmy zakwaterowani pracownicy firmy Braga Mob odbierają naszych uczniów i dowożą na miejsce praktyk. Wszyscy spotykamy się hotelu około 18 i czekamy na wieczorny posiłek. Dzisiaj odwiedziliśmy Sandrę i Kasię w salonie fryzjerskim.
zobacz