KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Projekty > Europejski Fundusz Społeczny

Europejski Fundusz Społeczny: bieżące wiadomości.

Rozpoczynamy rekrutację na staż zagraniczny dla elektryków i ślusarzy w Niemczech.

dodano: 2.12.2019, 9:47
Zespół Szkół zawodowy kolejny raz organizuje staż zagraniczny dla uczniów. Staż przeznaczony jest dla elektryków i ślusarzy uczących się w klasach II i III. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.
zobacz

Zwiedzamy Grenade

dodano: 8.06.2019, 8:00
Sobota to dzień wolny od zajęć praktycznych. Zwykle ten dzień poświęcamy na zwiedzanie i poznawanie kultury kraju w którym przebywamy. Dziś uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju zwiedzili Grenade. W upalnym klimacie uczestnicy projektu "Szkoła branżowa pierwszym krokiem do międzynarodowej kariery zawodowej" zwiedzili Pałac Karola V, Katedrę Santa María de la Encarnación, Albaicin- starą zabytkową mauretańską dzielnicę Grenady. Alhambrę uczniowie mogli zobaczyć z tarasu widokowego. Po całym dniu wrażeń w dobrym nastroju wróciliśmy do Malagi
zobacz

Kolejny dzień w Maladze

dodano: 7.06.2019, 7:19
Zastanawiacie się jak radzą sobie fryzjerzy w Maladze. Oceńcie sami. Oliwia i Patrycja w czasie stażu w salonie fryzjerskim.
zobacz

Hiszpańskie łakocie

dodano: 6.06.2019, 7:14
Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Jastrzębiu-Zdroju, kształcący się w zawodzie cukiernik zdobywają wiedzę na temat receptur i technologii przygotowania tradycyjnych hiszpańskich wyrobów cukierniczych.
zobacz

Rozpoczęli ostre cięcie

dodano: 5.06.2019, 0:45
Uczestnicy projektu "Szkoła branżowa pierwszym krokiem do międzynarodowej kariery zawodowej" kształcący się w zawodzie fryzjer zdobywają nowe kompetencje zawodowe w hiszpańskich salonach fryzjerskich. Jedna z uczestniczek projektu - Paulina - wykonuje strzyżenia w Villa Barber Shop.
zobacz

Upalne dni nie tylko w Hiszpanii

dodano: 4.06.2019, 18:18
Mija kolejny dzień pobytu uczniów w Hiszpanii w ramach projektu pt. "Szkoła branżowa pierwszym krokiem do międzynarodowej kariery zawodowej". Uczniowie odbywają praktyki w salonach fryzjerskich oraz w cukierniach. Przesyłamy kilka ujęć z cukierni w której staż odbywa Katarzyna i Anna
zobacz