KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Szkoła "na co dzień" > Konsultacje nauczycieli

Konsultacje nauczycieli

Kadra pedagogiczna oraz godziny konsultacji indywidualnych:


kadra kierownicza

termin/nr sali

1

 dyrektor

Tetla - Gruszczyk Barbara

podstawy przedsiębiorczości

wtorek 9:00-12:00

środa 10:30-12:30

2

wicedyrektor

 Światowska Agnieszka

język polski

zajęcia

rewalidacyjne  

poniedziałek 10.45-11.30

wtorek 10.45-11.30 

3

              

kierownik

praktycznej nauki zawodu

Toborowicz Janusz

podstawy 

przedsiębiorczości

przedmioty ekonomiczne

 poniedziałek 8:00-15:00

   

nauczyciele

                                                                                     

 4

Zawadzka Sylwia

pedagog szkolny /

psycholog

poniedziałek  08.00 - 12.30

  wtorek          08.00 – 11.30 

                     15.30 - 17.00

 środa            08.00 – 12.30

                     15.00 - 17.00

 czwartek       07.00 – 11.30

 piątek           09.30 – 15.30

 5

Klimek Mateusz

pedagog szkolny

wychowanie

fizyczne

 poniedziałek  10.30 - 14.00

  środa             09.00 - 10.30

                         12.30 - 14.00

   czwartek        10.35 - 14.05

Brodalka Anna

biblioteka

                             wtorek            10.00 - 13.00

                             środa             10.00 - 13.00

                                         biblioteka

7

Brząkalik Bartbara

przedmioty

zawodowe

 

poniedziałek 15.05 - 15.30 

 sala nr 20

8

Chmiel Dominik

przedmioty

zawodowe

wychowawca

klasy 1c (m.p.s.)

 

czwartek 9.40 - 10.00

sala nr 13

 

9

Chmura Katarzyna

język angielski

wychowawca

klasy 2d (fryzjer)

wtorek 12.35 - 13.20

sala nr 26 

10

Domin Agnieszka

matematyka

podstawy

 przedsiębiorczości

  wychowawca

klasy 2b (elektryk)

 

 czwartek 12.00 - 12.30

pokój nauczycielski

11

Dudzik Halina

 język polski

wychowawca

klasy 1e

(wielozawodowa)

czwartek 10.45 - 11.30 

sala 38

12 

Dworak - Kulig Monika

biologia 

poniedziałek 12.30 - 13.00

pokój nauczycielski

13

Dzióbkowska Marzena

przedmioty

zawodowe   

wychowawca

klasy 1d

   (fryzjer)     

 

wtorek 11.40 - 12.25

pokój nauczycielski

 

14

Gorzolnik Aleksandra

język polski

język angielski

wychowawca

klasy 2e

(wielozawodowa)

 

wtorek 10.45 - 11.30

sala nr 24

pokój nauczycielski

 

15

Gryszko Aleksandra

 język angielski

wychowawca

klasy 3e

(wielozawodowa)

 poniedziałek12.00 - 12.35

sala nr 25

pokój nauczycielski

 18

Holewik Aleksandra

chemia

 poniedziałek 15.05 - 15.15

pokój nauczycielski

16

Klimas Janina

przedmioty

zawodowe  

 czwartek 8.00 - 8.50

sala nr 33

17

Kozieł Alicja

 matematyka

wychowawca

klasy 2f 

(wielozawodowa)

środa 10.10-10.40

 18

 ks. Maciąg Tomasz

religia

 wtorek 11.30 - 11.40

pokój nauczycielski

19 

Marzec Monika

zajęcia rewalidacyjne   w godzinach pracy 

20

Majda Tomasz

 wychowanie

fizyczne

edukacja dla

bezpieczeństwa

wychowawca  

klasy 1a

(górnik/elektryk)

czwartek 9.50 - 10.35

gabinet w-f

 

22

Papszun Joanna

 wychowanie

fizyczne

wychowawca

klasy 3d

(wielozawodowa)

wtorek 9.40 - 10.35 

gabinet w-f
23 

Rejnisz Jolanta

przedmioty zawodowe w chłodnictwie 

pioniedziałek 15.05 - 15.15

sala nr 22 

24

Rejszel Bożena

język niemiecki 

piątek 9.40 - 9.50

 pokój nauczycielski

25

Rodak Monika

 matematyka

fizyka

wychowawca

klasy 3b

(mps)

 

 poniedziałek 9.50 - 10.35

piątek 10.45 - 11.30

pokój nauczycielski

26 

  Rolka Małgorzata

   
27 

ks. Słota Adam

religia 

wtorek 15.05 - 15.15

pokój nauczycielski 

28

Słupek Jolanta

 język angielski

edukacja dla

bezpieczeństwa

wychowawca

klasy 3a

(ślusarz/elektryk)

 

środa 9.50 - 10.30

czwartek 10.45 - 11.30

sala nr 22

 

29 

Szotek Zyta

zajęcia rewalidacyjne    w godzinach pracy 

30

Szymczyk-Grabowiecka Danuta

przedmioty

zawodowe

 wychowawca

klasy 2a

(mps)

wtorek 9.50 - 10.35

sala nr 27 

31

Szymiczek Brygida

przedmioty

zawodowe

wychowawca

klasy 1b

(ślusarz)

czwartek 13.30 - 14.00

salal nr 37

32

Tomczak Kazimierz

wychowanie

fizyczne

wychowawca

wtorek 11.40 - 12.35

gabinet w-f
33 

Tułowiecka Agnieszka

język

polski

wychowawca

klasy 3TBC

 (technik

budownictwa

i chłodnictwa)

środa 9.30 - 9.50

sala 35

 

34

Więckowska Agnieszka

biblioteka

w godzinach pracy biblioteki 

35

ks. Wilczek Janusz

religia 

piątek 15.05 - 15.15

pokój nauczycielski 

36

Wojciechowska Wioletta

informatyka

poniedziałek 8.55 - 9.40

               sala nr 9            

37

Zielińska Izabela

historia

wiedza o

społeczeństwie

wychowaca

klasy 3c

(fryzjer)

 czwartek 11.00 - 11.30

sala nr 35

 

              Konsultacje mogą również się odbywać w innym wcześniej ustalonym terminie