KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Społeczność > Galeria > Wydarzenia szkolne

Wydarzenia z życia szkoły.

Dzień Otwarty Szkoły

3 marca 2016 roku w naszej szkole odbył się dzień otwarty. Zostały przygotowane stoiska promujące różne zawody. Można było zapoznać się ze specyfiką różnych zawodów
zobacz

71. rocznica Marszu Śmierci

Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystościach upamiętniających Marsz Śmierci więźniów oświęcimskich.
zobacz

II JASTRZĘBSKI KOROWÓD TRZECH KRÓLI

6 stycznia po raz kolejny ulicami naszego miasta przeszedł Jastrzębski Korowód Trzech Króli.
zobacz

Konferencja historyczna

W związku ze zbliżającą się 34.rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, w dniu 11.12.2015r. w naszej szkole odbyła się konferencja historyczna zorganizowana przez Stowarzyszenie „Pamięć Jastrzębska” .
zobacz

BARBÓRKA 2015

2 grudnia nasza szkoła świętowała Dzień Górnika. Z tej okazji przybyli do nas zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Edukacji P. Andrzej Pawłowski, Inspektor Wydziału Edukacji P. Agnieszka Maruszewska, Dyrektor CKP P. Dariusz Przygodzki, Wiceprzewodniczący Rady Miasta P. Ryszard Piechoczek i P. Damian Gałuszka oraz radny P. Andrzej Matusiak.
zobacz

11 Listopada 2015 roku

Poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył w uroczystościach pod pomnikiem w Bziu oraz we mszy św. w kościele Najświętszej Marii Panny Matki Kościoła „Na Górce” oddając hołd wszystkim poległym za ojczyznę.
zobacz

Dzień Nauczyciela

15 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji „Dnia Nauczyciela”.
zobacz

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2015/2016

Uroczystość ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 dla uczniów klas drugich i trzecich rozpoczęło się o godzinie 8:00. Rozpoczęcie roku szklonego dla klas pierwszych odbyło się o godzinie 9:00 na korytarzu drugiego piętra naszej szkoły. Pani Dyrektor powitała pierwszoklasistów. Następnie wszyscy udali się do klas gdzie spotkali się z wychowawcami.
zobacz

Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2014/2015. Najpierw pożegnaliśmy klasy trzecie które ukończyły naukę.
zobacz

Akademia z okazji Dnia Górnika

Dnia 8 grudnia 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Górnika. Mieliśmy zaszczyt gościć Przedstawicieli Rady Miasta: Panią Annę Toborowicz oraz Pana Ryszarda Piechoczka.
zobacz