KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Społeczność > Galeria > Wydarzenia szkolne

Wydarzenia z życia szkoły.

Alarm pożarowy

Alarm pożarowy to sygnał alarmowy przewidziany do ogłoszenia w razie zagrożenia pożarem. Jest to rozkaz do natychmiastowego, pośpiesznego i zorganizowanego działania. Alarm to 5 dzwonków trwających po 3 sekundy z jednosekundowymi przerwami.
zobacz

ŚWIĘTO PATRONALNE NASZEJ SZKOŁY

Kolejna rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego to święto patronalne naszej szkoły. Przedstawiciele szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli 3 września 2017r. we Mszy św. odprawionej w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem przy kopalni Zofiówka.
zobacz

Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Dnia 23 czerwca 2017 r. zakończyliśmy rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie wychowawcy klas nagrodzili wyróżniających się uczniów, doceniając ich wyniki w nauce, wysoką frekwencję, sukcesy odnoszone w konkursach oraz działania na rzecz promocji szkoły.
zobacz

Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli

W dniu 6 czerwca 2017 r. uczniowie klasy 2b wraz p. Janiną Klimas wzięli udział w konferencji z cyklu Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli: Komitety Obywatelskie NSZZ „Solidarność”, historia powstania i działania.
zobacz

Konferencja „Pamięć Jastrzębska pamięta”

13 grudnia 2016r. odbyła się w naszej szkole konferencja historyczna upamiętniająca 35. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
zobacz

Akademia z okazji Dnia Górnika

5 grudnia odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Górnika z udziałem zaproszonych gości:
zobacz

3 września - Święto patronalne naszej szkoły

Konferencja „Pamięć Jastrzębska" pamięta i zapomnieć nie pozwoli –strajki robotnicze w PRL, historia powstania i działania NSZZ „Solidarność” Jastrzębie-Zdrój -odbyła się w dniu 02.09.2016r. w naszej szkole. Patronat honorowy nad konferencją objęli: Prezes IPN Jarosław Szarek oraz Minister-Szef Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Jan Józef Kasprzyk
zobacz

Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Wszystkim Nauczycielom i Uczniom życzymy optymizmu, sukcesów i wytrwałości w realizacji zadań, jakie stawia przed nami rok szkolny 2016/2017.
zobacz

Zakończenie Roku Szkolnego 2015/2016

24.05.2016r.w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2015/2016. Najpierw pożegnaliśmy klasy trzecie które ukończyły naukę. Pani Dyrektor wręczyła absolwentom nagrody książkowe a uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez Panią mgr Elizę Foltyńską.
zobacz

„Miasteczko Zawodów"

W piątek 4 marca uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w imprezie o wdzięcznej nazwie „Miasteczko Zawodów”. Wydarzenie to miało miejsce w Zespole Szkół Nr 3. Szkoły ponadgimnazjalne prezentowały tam swoją ofertę edukacyjną. Było kolorowo, dynamicznie, głośno i …pachnąco!
zobacz