KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home > Menu Boczne > Społeczność > Galeria > Wydarzenia szkolne

Wydarzenia z życia szkoły.

Wycieczka do Brennej

W dniu 07.10.2020r. odbyła się wycieczka turystyczno-krajoznawcza do Brennej. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie klasy 2 SPg oraz 3 uczennice z 2SPf – Agnieszka Rojek, Laura Sasuła i Ewelina Łęcka oraz gościnnie uczennica klasy 2SPc – Kinga Tamborowska.
zobacz

Konferencja z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli"

W dniu 13 grudnia 2019 r. odbyła się w naszej szkole kolejna konferencja z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli". W czasie uroczystości Doradca Prezydenta RP Pani Zofia Romaszewska otrzymała tytuł Człowieka Wolności i Niepodległości nadawany przez Stowarzyszenie Pamięć Jastrzębska.
zobacz

Konferencja Stowarzyszenia Pamięć Jastrzębska

W dniu 13 grudnia 2018 r. odbyła się w naszej szkole kolejna konferencja z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli".
zobacz

ŚWIĘTO PATRONALNE NASZEJ SZKOŁY

Rocznica podpisania Porozumienia Jastrzębskiego to święto patronalne naszej szkoły. Jak co roku przedstawiciele ZSZ wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli 3 września 2018 r. we Mszy Św. odprawionej w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła oraz złożyli kwiaty pod pomnikiem przy kopalni Zofiówka.
zobacz

Dzień Otwarty w Zespole Szkół Zawodowych

W dniu 23 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów gimnazjów i ich rodziców. W czasie imprezy można było zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.
zobacz

„Z wizytą w Akademii Górniczo-Hutniczej im. S. Staszica w Krakowie”

Przyszłość to jest DZIŚ… Uczniowie naszej szkoły - kl. I, II i III już teraz zastanawiają się nad swoim życiem zawodowym po skończeniu nauki w szkole.
zobacz

IV JASTRZĘBSKI KOROWÓD TRZECH KRÓLI

Już po raz czwarty 6 stycznia ulicami naszego miasta przeszedł Jastrzębski Korowód Trzech Króli. Na wszystkich zgromadzonych czekało wiele atrakcji: inscenizacje, pokazy, radosna muzyka, śpiew i specjalnie na tę okazję sprowadzone zwierzęta.
zobacz

Konferencja „Pamięć Jastrzębska pamięta”

W dniu 13 grudnia 2017r. odbyła się w naszej szkole kolejna konferencja z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli”. Tym razem spotkanie zostało poświęcone działalności niepodległościowej Księdza Prałata Bernarda Czerneckiego, odznaczonego Orderem Orła Białego.
zobacz

„Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli”.

W dniu 25 października 2017r. poczet sztandarowy Zespołu Szkół Zawodowych reprezentował naszą szkołę na konferencji z cyklu „Pamięć Jastrzębska pamięta i zapomnieć nie pozwoli”.
zobacz

Miasteczko Zawodów

Miasteczko zawodów to cykliczne przedsięwzięcie mające na celu ułatwienie uczniom wyboru dalszej ścieżki edukacji. Nasza szkoła była w tym roku gospodarzem imprezy. Wszystkie jastrzębskie szkoły ponadgimnazjalne zaprezentowały szeroki wachlarz zawodów, w których mogą kształcić się fachowcy i specjaliści z różnych dziedzin
zobacz