KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 

Wycieczki

Wybierz interesujący Cię album

Wycieczka – Wisła Czarne – 2.10.2013

W dniu 2 października uczniowie naszej szkoły z klas 1e, 1i, 1f, 1g i 4TB uczestniczyli w wycieczce do Wisły Czarne.
zobacz

Pielgrzymka do Częstochowy klasy 4 TB

Zawierzenie Maryi pozostałego do matury czasu, zobaczenie na własne oczy życia zakonnego w pustelni, wyciszenie i wspólna modlitwa to cele jakie przyświecały klasie IV Technikum Budowlanego, gdy 17.10.2013r udaliśmy się na pielgrzymkę do Częstochowy
zobacz

Wycieczka do Krakowa klasy 3b i 2a

W dniu 2 grudnia 2013r. klasy 3b i 2a były na wycieczce w Krakowie. Uczestnicy zwiedzili Wzgórze Wawelskie i Drogę Królewską. Udali się do Rynku, gdzie odbywa się Kiermasz Świąteczny i wystawa Szopek Krakowskich. Zwiedzili również Sukiennice i Kościół Mariacki.
zobacz

Wyciczka do kopalni Guido

01 kwietnia uczniowie klas II c i II g wraz z opiekunami: p. J. Słupek, p. D. Szymczyk, p. J.Papszun i S. Zawadzką zwiedzili kopalnię Guido w Zabrzu.
zobacz

Wizyta w Oczyszczalni Ścieków

Uczniowie naszej szkoły w dniu 21-01-2015 uczestniczyli w warsztatach związanych z edukacją prośrodowiskową. W części pierwszej odbyły się zajęcia z panem Mariuszem Kluzem –mistrzem pszczelarskim, należącym do Koła Pszczelarskiego, który zaciekawił uczniów swoją pasją i w bardzo interesujący sposób przedstawił rolę pszczół w środowisku i w życiu człowieka.
zobacz

Wycieczka do Krakowa

27 maja klasa 2i i 2g była na wycieczce w Krakowie. Wycieczkę rozpoczęliśmy od zwiedzania Wzgórza Wawelskiego, Wawelu, Katedry Wawelskiej i Smoka Wawelskiego. Następnie udaliśmy się na Rynek Krakowski i do Kościoła Mariackiego skąd przez Bramę Floriańską udaliśmy się do Galerii Krakowskiej.
zobacz

Wycieczka klasowa. Czas na odpoczynek.

Po ciężkiej pracy i nauce w naszej szkole nadszedł czas na luz i odprężenie. W czwartek 18 czerwca uczniowie klas: 1f, 2j oraz 2e wraz z opiekunami pojechali na wycieczkę do Wadowic i Zatoru.
zobacz

Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego

W ubiegły piątek tj. 11 września 2015 roku klasa III E – elektryków naszej szkoły uczestniczyła w Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, które odbyły się w Katowicach w hali „Spodek”.
zobacz

Targi Poznańskie

Dnia 1 kwietnia 2016 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny zorganizowano największą samochodową wystawę w naszym kraju. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć ekipy z naszej szkoły.
zobacz

Wycieczka do Energylandii w Zatorze

Dnia 9 czerwca uczniowie naszej szkoły ( z klasy III e, III b, III c oraz II f) odwiedzili Energylandię w Zatorze. Pogoda dopisała na 100 %, zabawy co niemiara, a humory dopisywały do samego końca. Sektor ekstremalny w Energylandii to prawdziwe wyzwanie, pełne adrenaliny i szalonych przygód dla osób dorosłych i młodzieży.
zobacz