KONTAKT

ZSZ Jastrzębie Zdrój

adres:
ul. 11 Listopada 45
44-330 Jastrzębie-Zdrój

tel.: 32 47 62 071
fax.: 32 47 64 290
email: poczta@zsz.jastrzebie.pl

>> czytaj więcej

 

 EU_flag-Erasmus_vect_POS-small.jpg

Szkoła bierze udział w programie "Erasmus +"


EU_EFS_rgb-1_Kopiowanie.jpg


 
Home

Witamy na naszej stronie!

Wirtualny doradca zawodowy

Jeśli nie wiesz, czy wybrany przez Ciebie zawód pasuje do Twojej osobowości lub nie jesteś do końca zdecydowany jaki zawód wybrać, skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi doradczej.

Aktualności

Dzień Języka Polskiego

dodano: 14.12.2018, 11:36
W miniony piątek, tj. 7 grudnia, uczniowie naszej szkoły przeprowadzili szereg akcji promujących ojczystą mowę. Przebrali się za postacie literackie i zadawali zagadki językowe, a tym, którzy je rozwiązali lub właściwie rozpoznali bohaterów książek, częstowali słodyczami, które sami upiekli.
zobacz

MIKOŁAJKOWE ZAWROTY GŁOWY

dodano: 10.12.2018, 8:19
Początek grudnia to zawsze obfity w mikołajkowe atrakcje czas. Uczniowie naszej szkoły już we wtorek przed wspomnieniem świętego biskupa przygotowywali papierowe mikołaje, które radośnie uśmiechają się do nas ze ścian na 1 piętrze.
zobacz

Uczniowie naszej szkoły wytrwale kibicują

dodano: 1.12.2018, 0:05
Kolejne dwa mecze Jastrzębskiego Węgla za nami. Uczniowie naszej szkoły wytrwale kibicują drużynie z Jastrzębia – Zdroju w rozgrywkach Plus Ligi. Nasi wychowankowie dopingowali Jastrzębski Węgiel na dwóch kolejnych meczach z PGE Skrą Bełchatów i Chemikiem Bydgoszcz. Kolejny mecz już 8 grudnia z drużyną Asseco Resovia Rzeszów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
zobacz

MKOŁAJKOWY KIERMASZ

dodano: 30.11.2018, 0:35
28 listopada w szkole odbył się Dzień Słodziaka. Była to świetna okazja, by zorganizować kiermasz wypieków i słodkości. Ciasta i babeczki rozeszły się w mig a za zebrane pieniądze zakupione zostaną mikołajkowe prezenty dla dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Jastrzębiu-Zdroju.
zobacz

ELIMINACJE DO OLIMPIADY PCK

dodano: 30.11.2018, 0:29
23 listopada przedstawiciele klas I, II i III uczestniczyli w naszej szkole w eliminacjach do XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.
zobacz

SZKOLNY DZIEŃ PSTRYCZKA

dodano: 30.11.2018, 0:21
22 listopada w naszej szkole odbył się dzień przedmiotowy. Tym razem tematyka związana była z zawodem elektryk. Uczniowie klas III a i III e wraz z nauczycielami mieli możliwość uczestniczyć w pokazie narzędzi i elektronarzędzi firmy ,,MAKITA". Dzięki uprzejmości doradców technicznych Panów Piotra Bindy i Jakuba Wróblewskiego uczniowie mogli wypróbować wiele elektronarzędzi w praktyce.
zobacz

DZIEŃ PRZYRODY W ZSZ

dodano: 27.11.2018, 8:42
Co miesiąc w naszej szkole obchodzimy dzień przedmiotu ogólnego i dzień przedmiotu zawodowego. Celem tych wydarzeń jest integracja międzyklasowa, wspólna zabawa przy różnego rodzaju konkurencjach przedmiotowych oraz zapoznanie uczniów z zawodami, w których się nie uczą.
zobacz